Referanslarımız

Tek Tıkla Ödeme


Kart sahiplerinin sepetten dönme oranını düşüren Tek Tıkla Ödeme özelliği ödeme aşamasının hızlı tamamlanmasını sağlar. Kart bilgilerinin güvenli ortamda saklanması ile her alışverişte kart bilgilerinin girilmesine gerek kalmaz.

 

Akıllı Ödeme Yönlendirme (Switching)


Birden fazla banka ödeme sistemi kullanan iş yerlerinin işlem maliyetlerini azaltmak amacıyla tasarlanmış akıllı “switch” özelliği sayesinde, ödemeler sanal POS’lara belli kurallara ve önceliklere göre yönlendirilir.

 

Kredi Kartı Saklama (Tokenization)


“Tokenization” teknolojisine dayanan Merchant Safe® Unipay, kart bilgilerinin Asseco SEE’nin PCI-DSS uyumlu ortamına taşınmasını ve sonraki alışverişlerde tekrar kullanılmasını sağlar. Böylece, iş yerleri, kredi kartı bilgisine dokunmadan ve minimum yatırımla PCI-DSS uyumlu olarak ödeme kabul edebilirler. Bu sayede, kredi kartı bilgilerinin güvenli tutulması ve olası sahtekârlık (fraud) gibi konularda sorumluluklarını en aza indirmiş olurlar.

 

Entegre e-ödeme platformu


Merchant Safe® Unipay, tüm banka ödeme geçitleri ile olan entegrasyonu sayesinde, tek bir arayüzle sanal POS altyapınızı yönetebilme olanağı sunar. Esnek yönetim arayüzü ile indirim, vade farkı oranı, taksit sayısı ve çeşitli kampanyaları kolaylıkla tanımlayabilir ve güncelleyebilirsiniz.


Özelleştirilebilir güvenli ödeme sayfası


İhtiyaçlarınız doğrultusunda görsel ve işlevsel olarak özelleştirilebilen güvenli ödeme sayfası sayesinde, müşterileriniz farklı bir ödeme aracı kullandıklarını hissetmeden, ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Öne Çıkan Özellikler
Avantajlar

Üye İşyerlerine Sağladığı Avantajlar

 • Özelleştirilmesi ve entegrasyonu kolay, mevcut müşteri alışkanlıklarını değiştirmeyen ödeme sayfaları üzerinden güvenli ödeme kabul edebilme
 • Birden fazla entegrasyon modeli seçeneği ile ERP, CRM, IVR sistemlerinden veya mobil uygulamalardan ödeme başlatabilme
 • Sahtekârlık (fraud) riskini en aza indirerek ödeme sürecinin tamamlanması
 • Farklı satış modelleri desteği (tekrarlı ödeme vb.)
 • E-cüzdanda kayıtlı kartları, aynı iş yerine ait grup şirketi veya iş birimi ile paylaşabilme olanağı
 • Hiçbir ek maliyet gerektirmeden müşterilerine E-cüzdan hizmeti sunma
 • En az yatırımla PCI DSS uyumlu elektronik satış yapabilme olanağı
 • Tek bir arayüz ile tüm e-ödeme altyapısını yönetebilme özelliği
 • Telefonla satışlarda, e-fatura özelliği ile e-mail üzerinden ödeme başlatabilme
 • Her rol ve kullanıcı için esnek izin ve kısıtlama tanımları yapabilme
 • Hızlı erişilebilir ve görsel grafiklerle zenginleştirilmiş gerçek zamanlı ödeme, kampanya ve müşteri bazlı raporlar alabilme

Kart Sahiplerine Sağladığı Avantajlar

 • E-cüzdan özelliğiyle kart bilgilerini elektronik ortamda güvenli bir şekilde ekleme, saklama, güncelleme ve iptal edebilme
 • Saklanan kart bilgilerini sonraki alışverişlerde kullanarak, hızlı ve güvenli şekilde ödeme yapabilme olanağı
 • Ortak iş yerlerinden tek bir e-kasa ile ödeme yapabilme

Asseco SEE Hakkında


Asseco SEE, kendine ait yazılım ve hizmet gelirleri bazında Güney Doğu Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük bilişim şirketlerinden biridir. Şirket, finans, ödeme sistemleri, kamu ve telekom da dahil olmak üzere çeşitli dikey sektörlere yönelik bilgi ve iletişim teknolojileri (ICT) çözümleri sunmaktadır. Asseco SEE hisseleri, Ekim 2009 yılından bu yana, Varşova Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir. Asseco grubu 40 ülkede 18.000’den fazla çalışana sahiptir. Güney Doğu Avrupa Bölgesi’ndeki 15 büyük bankanın, 10’nundan fazlası Asseco SEE tarafından sunulan çözüm ve hizmetleri kullanmaktadır.